+ 421 0903 213 532

|

Pon - Pia 08:00 - 18:00 / So 08:00 - 12:00 / Ne: ZATVORENÉ | Mimo pracovnej doby po tel. dohode na tel. č: 0903 213 532

Top
 

Bazény individual

Fóliové bazény ALKORPLAN 2000® – to najlepšie pre Váš relax!

 Všetci aspoň raz za čas túžime úplne vypnúť a hodiť sa do objatia pohody, relaxu a oddychu. Kde však načerpať novú energiu a dobiť baterky na ďalšie fungovanie? Fóliové bazény ALKORPLAN 2000® sú ideálnym a jedinečným riešením aj pre Vás!

Čo je lepším oddychom ako ležanie v príjemnej vode vo Vašom vlastnom bazéne? Fóliové bazény ALKORPLAN 2000® sú vysokokvalitnou voľbou nielen pre kúpaliská, ale aj pre Vaše vlastné záhrady či chatky. Poskytujú široké relaxačné možnosti pre celú Vašu rodinu a blízkych. Práve vďaka špeciálnej ochrannej fólii bude Váš bazén chránený pred poškodením a inými vonkajšími vplyvmi. Inštaláciu fólie zvládne každý a aj vďaka nej je bazén ľahko udržiavateľný.

Fóliové bazény ALKORPLAN 2000® sa pýšia dokonalou flexibilitou, ktorú zaiste oceníte aj Vy. Môžete si ich prispôsobiť presne podľa Vašich potrieb a vytvoriť tak miesto relaxu, ktoré budete milovať. Tieto špičkové fóliové bazény sú spojením elegantného vzhľadu najrôznejších farieb a vzorov, vysokej ochrany pred únikom vody, dokonalej odolnosti a dlhej životnosti. Priam ideálny bazén!

A prečo sa rozhodnú pre fólie ALKORPLAN®?

Kvalita, odolnosť a dizajn spojené v jeden harmonický celok – práve to sú fóliové bazény ALKORPLAN 2000®. Vďaka fólii sú tieto bazény chránené pred opotrebovaním a poškodením, ako aj pred poveternostnými podmienkami. Pýšia sa naozaj rýchlou a jednoduchou inštaláciou, ktorú zvládne úplne každý. Široký výber farieb a vzorov uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov a špeciálny UV lak navyše zabezpečí aj farebnú stálosť.

Všetky tieto fólie sú trojvrstvové a obsahujú mriežku, ktorá bráni poškodeniam či pokrčeniam. Sú tak ideálnym doplnkom pre Váš nový bazén.

Relaxujte aj Vy – kedykoľvek to budete chcieť!

Vyberte si prosím z nasledovných rozmerov a my Vám bezplatne vypracujeme cenovú ponuku.

V základnom balíku sú prvky v telese bazéna, ako trysky, skimmer, spodná výpusť a halogénové svetlo. Ďalej základ obsahuje Filtráciu, El. rozvodňu, trafo a príslušenstvo na údržbu bazénu.

Doplňujúce údaje

Umiestnenie bazénu :

Vstup do bazénu :

RebríkSchody

Protiprúd :

Pre pasívnych športovcovPre aktívnych športovcov

Automatická úprava vody :

Slaná vodaChlórová dezinfekciaBezchlórová dezinfekcia

Automatická úprava vody :

Chlórová dezinfekciaBezchlórová dezinfekcia

Ohrev vody :

Výmenníkový (napojenie na vykurovací zdroj domu)SolárnyElektrickýTepelné čerpadlo (vzduch - voda)